Description
These are cut about 1.25″ thick
Sold in approximately 8 oz packs
Price listed is average price per pack
$16.50 per lb
$8.25
Strikes a great balance between flavor, tenderness, and affordability.
These are cut about 1.25″ thick
Sold in approximately 8 oz packs
Price listed is average price per pack
$16.50 per lb