$15.00
A classic cut for a reason.
Sold in approximately 12oz packs
Price listed is average price per pack
$20 per lb
There are no reviews yet.
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Your review *
Name *
Email *
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Δ
Versatile product great for throwing in spaghetti, lasagna and more.
approx 1.5 lbs
approx 2 lbs
Your shopping cart is empty
Notifications
Reviews
There are no reviews yet.